Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Okul Servisi hizmeti verdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve rehber personellerimize periyodik aralıklarla hizmet içi eğitim vermekteyiz.

Hizmetimiz içerisinde opsiyonel Veli SMS bilgilendirme sistemi de bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde veli ve öğrencilerimiz servis bekleme probleminden kurtulmaktadır. Okul yönetimi servis araçlarımızın okula giriş-çıkış zamanlarını kontrol edebilmektedir. Servis sürücümüz öğrencimizi bekleme ve bekletmeden kaynaklı tüm sorunlardan kurtulmaktadır. Servis firması olarak ise servis araçlarımızın tüm hareketlerini anlık ve geçmişe yönelik olarak takip edebilmekteyiz.


Hizmetinize sunulan bu sistem;

Yolun kapanması,
Kazı çalışması,
Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak,
Yolun park alanı olarak kullanılması.
Olağanüstü haller gibi durumlar dışında geçerlidir.

Öğrenci servis taşımacılığında; kaliteden ödün vermeden, en iyi organizasyonu deneyimli ve dinamik kadromuzla, özen ve özveriyle yapacağımızı, böyle bir hizmeti velilerimize sunmanın firmamız için gurur kaynağı olacağını belirtiriz. Sorumluluğumuzun bilincinde, geleceğimiz olan çocuklarımız için güvenli bir öğrenci taşımacılığı ilkesiyle yollardayız.