Özel Taşımacılık

Özel Taşımacılık

Mehmet Adahan Turizm, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi donanımıyla rahat ve her şeyden önce güvenli bir yolculuk hizmeti sağlamayı benimsemiştir. Konusunda tecrübeli ve donanımlı personeliyle her türlü turistik gezilere, organizasyonlara, araç temin hizmeti vermektedir.

Maksimum güvenlik ve konforlu bir yolculuk sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Turistik geziler yapan araçlar, yolcu sayısına göre farklı büyüklükte, yüksek güvenlikli ve konforlu yeni model araçlardan oluşmaktadır.

Havalimanı – Otel Transfer Hizmeti, Şehir İçi Turları, Kültür Gezisi ve Turistik Seyahat hizmetlerini en konforlu ve güvenli şekilde vermektedir. Şirketimiz görevli personelleri en az 3 yıllık E Sınıfı Sürücü Belgeli, Psikoteknik Değerlendirme ve SRC Mesleki Yeterlilik 1 ve 2 Belgelerine ve D2 Hizmet yeterlilik belgesine sahiptirler.

Mehmet Adahan Turizm, tüm personeline Halk Eğitim Merkezleri aracılığı ile MEB onaylı Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimini ve Özel Eğitim Kurumları aracılığıyla Temel İlk Yardım, Yorgunlukla Mücadele, Emniyetli Sürüş, Defansif Emniyetli Sürüş Teknikleri, Yangınla Mücadele ve Gece Sürüşü Eğitimlerini aldırarak onların daha güvenli bir hizmet vermelerini sağlamaktadır.