Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Güçlü Filo

Mehmet Adahan Turizm farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Mehmet Adahan Turizm ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin iş yerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır.

Zaman ve Rota Yönetimi

Mehmet Adahan Turizm tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir. Firmamız zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz.
Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Mehmet Adahan Turizm, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenlik Standartları

Mehmet Adahan Turizm tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psikoteknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerinde ve atölyemizde yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Firmamız filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalanmaktadır.

Güvenlik Standartları

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir.

Operasyon Masası

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir.