Kariyer

Sektörünün öncü ve lider şirketi olan Mehmet Adahan Turizm büyüme hızı, dinamik karar mekanizması ve sunduğu eğitim/kariyer imkânları ile ekibimizin parçası olmak isteyen adaylara kapısını açmaktadır.

Mehmet Adahan Turizm, sektördeki konumunun gerektirdiği çağdaş ve stratejik insan kaynakları uygulamalarına, şirket çalışanları ve stajyerlerin eğitimine ve Türk toplumuna hizmet sunmaya özellikle önem vermektedir.

Hedeflerimiz doğrultusunda çalışan profilimizi; mesleğinde uzman, gelişmiş sosyal yetkinliğe sahip, çalıştığı fonksiyona yönelik motivasyonu yüksek; öğrenmeye, kendini geliştirmeye ve değer yaratmaya istekli şeklinde tanımlamaktayız.

Bu nedenle ekibimizi yeniliğe ve gelişime açık, analitik projeler üretebilen bireylerden seçmekteyiz.

Gerçekleştirilen mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra rekabet ortamında şirketleri güçlü kılan yönetici ve yönetici adayı eğitimlerine de önem veriyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın kendi kişisel gelişimlerinin sorumluluklarının farkında olacakları yüksek performanslı bir çalışan kültürü yaratmayı arzuluyoruz.

Mehmet Adahan Turizm’de kariyer planlaması kıdem esasına göre değil, performans ölçümü doğrultusunda şekillenir ve işletmemiz prensipleriyle uyumlandırılır. Terfi, nakil veya görev değişikliği gibi uygulamalarla ekibimize farklı kariyer yolları çizilir.

Kariyerinize Mehmet Adahan Turizm’de devam etmek isterseniz, aşağıda yer alan formlardan başvuru sağlayabilirsiniz.