Y.K. Başkanının Mesajı

Değerli konuklar, kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız;

1996 yılında çıktığımız büyük sorumluluk gerektiren bu yolda tecrübeli kadromuz, özverili çalışma tempomuz, teknoloji ve yeniliklere açık olmamız bizi sektörün önemli bir aktörü haline getirmiştir.

Global rekabet ortamının dinamizmi, birçok yeniliği ve hizmet standardını da beraberinde getirmiştir. Hedefini daima dünya ölçeğine göre belirleyen Mehmet Adahan Turizm, bu anlamda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz, sektörde Mehmet Adahan Turizm’in adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir. Sürekli genişleyen müşteri ağımız, verdiğimiz hizmet kalitesinin ve prensiplerimizin doğruluğunun en büyük ispatıdır. Mehmet Adahan Turizm’in hedefi, amaçlarımız doğrultusunda azimli ve istikrarlı bir şekilde ilerlerken bu pozisyonumuzu ülkemiz yararına en iyi şekilde kullanmaktır. Sektörün lideri olmaktan çok, sektörün standartlarını belirleyen kuruluş olmayı sürdürmektir.

Bizlere bu yolcukta eşlik eden siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor, desteğini eksik etmeyen tüm kurum, kuruluş ve idarelerine saygılarımı sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla,
Mehmet BALIKÇI
Yönetim Kurulu Başkanı