Hakkımızda

Firmamız 1996 yılından bugüne Şehir içi ve Şehirler Arası yolcu taşımacılığında faaliyet göstermektedir. Uluslararası standartlarda sunduğu hizmet ve başlattığı her yeni uygulama ile pek çok ilke imza atarak, modern koşullarda güvenli ve konforlu yolculuğun temellerini atmıştır. Adana’nın en büyük turizm ve taşımacılık Şirketlerinden biri olan Mehmet Adahan Turizm, kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır.

Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan Mehmet Adahan Turizm, şehir içi servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır. Şirketimiz, geniş servis ağı ile müşterilerin servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir. Mehmet Adahan Turizm, gerçekleştirdiği yatırımlar ile filosunu sürekli yenilerken, yolcu konforu ve güvenliğini artırmak ve yolcuların seyahat süresince keyifli zaman geçirmesini sağlamak amacı ile en son teknolojiyi kullanır. 

Taşınan yolcu sayısı açısından Adana’nın en büyük Şehir içi yolcu taşıma şirketi konumunda olan Mehmet Adahan Turizm’in filosunda 250 kendi öz malı olan minibüs ve otobüs bulunmaktadır. Güçlü sermaye yapısı ve etkin organizasyon oluşumunun yanı sıra, şehrimizdeki en etkin Şehir içi ve Şehirler Arası yolcu taşıma şirketidir.

Firmamız işinde deneyimli ve disiplinli uzman kadrosu ile öğrenci ve personel taşımacılığında her zaman hizmette kaliteyi kendisine ilke edinmiştir. Ana faaliyet konusu öğrenci ve personel taşımacılığı olup bu alanda başta Adana olmak üzere yakın çevre il ve ilçelerinde faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Mehmet Adahan Turizm, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmeyi amaçlar. Bu ilke doğrultusunda; İdari ve sürücü kadromuzun profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmasını sağlıyor, müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kalite ve sürekliliği olan hizmet anlayışımız, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak; bu sorumluluğun bilincinde olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman kadromuz ve son model araçlar ile öğrenci servis taşımacılığında farkındalık yaratmaktır.